Děkujeme, že máte chuť se do sbírky zapojit

Sbírku ve sborem prosím uspořádejte podle svých možností jako každý rok. Shromážděné dary prosíme odesílejte na náš transparentní účet

2400384700 / 2010

VS 2547xxxx - xxxx je kód vašeho sboru.

Pokud potřebujete, rádi vám vygenerujeme QR kód, přes který mohou členové vašeho sboru do sbírky přímo přispět, případně prosíme odkazujte členy svého sboru na tuto stránku a náš darovací formulář.

Ráda zodpovím vaše dotazy, Ivana Dingová, 731 621 439, dingova@diakoniespolu.cz.

Materiály ke stažení

Diakonie postni Ukrajina A4 3-2022

Ke stažení v PDF.

Další materiály najdete po kliknutí na modrý čtverec níže.

Text pro ohlášky

Tento text můžete využít k informaci o sbírce během oznámení při bohoslužbách či jiných setkáních.

Sbírkou z dnešní neděle se připojujeme k tradiční Postní sbírce Diakonie. Její výtěžek letos podpoří bratry a sestry z Ukrajiny, které zasáhla ruská okupace. Ať již zůstali ve své vlasti, nebo se rozhodli pro odchod do České republiky.

Děkujeme, že na tyto lidi pamatujete v modlitbách i štědrosti.